Kırkağaç Projelerinde Yeni Gelişmeler Var

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ve Alay Komutanı Jandarma Albay Eyüp Sabri Kirişçi’yi makamında ağırladı.

Kırkağaç Projelerinde Yeni Gelişmeler Var
Kırkağaç Projelerinde Yeni Gelişmeler Var emrah

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ve Alay Komutanı Jandarma Albay Eyüp Sabri Kirişçi’yi makamında ağırladı. Ziyarette konuşan Kırkağaç Belediye Başkanı Gedüz, ilçede Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği içerisinde yapılacak olan Belediye Hizmet Binası, Koordinasyon ve Gençlik Merkezi inşaatıyla ilgili harekete geçmek için Başkan Cengiz Ergün’den destek ve yardım almak için ziyarette bulunduklarını söyledi.

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ve 6. Jandarma Komando Er Eğitim Alay Komutanı Jandarma Albay Eyüp Sabri Kirişçi, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Ziyaret hakkında bilgiler veren Kırkağaç Belediye Başkanı Gedüz, “İlçemizde, Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yapacağımız belediye hizmet binası, Büyükşehir Belediyesi’nin Koordinasyon ve Gençlik Merkezi inşaatları var.

Bunun ön tarafında kalan Orduevi’ne ait bir yerimiz vardı. Bu Orduevi konusu ile ilgili Jandarma Genel Komutan Yardımcısı ile görüştük. Ve bu görüşme ile ilgili sizleri bilgilendirmek amacıyla ziyaret ediyoruz. Jandarma Genel Komutanlığı’nın da bu yerin devir takas işlemlerine sıcak baktığını gördük. Ve bu projenin bir an önce hayata geçmesi konusunda Büyükşehir Belediye Başkanımızdan gerekli destek ve yardımları talep etmek için kendisinin yanındayız.

Ben gerekli yardım ve destekleri kendisinden alacağımızdan emin olduğum için kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah olumlu sonuç alarak, yüzümüz gülerek Kırkağaç’a döneceğimize inanıyorum” diye konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ergün, ilçeye yapılacak projelerin hayırlı olmasını temenni etti.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı