Kimseniz Yoksa Korkmayın, Büyükşehir Var

Yanınızda ihtiyaçlarınızı giderecek kimse yok mu? Korkmayın. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Evde Bakım Hizmeti ekibi, size yardımcı olmak için hazır. Evde Bakım Hizmetleri, tüm kadrosuyla Ahmetli’de de hizmet vermeye başladı.

Kimseniz Yoksa Korkmayın, Büyükşehir Var
Kimseniz Yoksa Korkmayın, Büyükşehir Var emrah

Yanınızda ihtiyaçlarınızı giderecek kimse yok mu? Korkmayın. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Evde Bakım Hizmeti ekibi, size yardımcı olmak için hazır. Evde Bakım Hizmetleri, tüm kadrosuyla Ahmetli’de de hizmet vermeye başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirildiği günden itibaren başarıyla uygulanan ve günden güne kapsamı genişletilen Evde Bakım Hizmetleri, Ahmetli’de de start alıyor. Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş; Şehzadeler, Yunusemre, Turgutlu ve Saruhanlı’nın ardından ekiplerinin Ahmetli’de de çalışmaya başlayacağını bildirdi.

 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda özenle yürüttükleri bu hizmetten faydalananların sayısının arttığını belirten Akbaş, “Evde Bakım Hizmetinden faydalanan insanların yüzlerindeki gülümseme, tarif edilemez. Büyükşehir Belediyesi olarak bazen ekiplerimiz, hizmet alan vatandaşlarımızın sırdaşı, arkadaşı oluyor. Fiziksel aktivitelerin yanı sıra zihinsel süreçlerinde de yanındayız. Bu hizmetimizi artık Ahmetlili vatandaşlarımız da alacak. Hayırlı olsun” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı