Kadın Muhtarlara Büyükşehir Desteği

“Yerel Yönetimlerde Kadının Yeri’’ konulu 1. Kadın Muhtarlar Çalıştayı, Adana Sürmeli Otel’de yapıldı. Çalıştaya Manisa’dan da 6 kadın muhtar ve 3 kadın muhtar azası olmak üzere 9 kadın katıldı.

Kadın Muhtarlara Büyükşehir Desteği
Kadın Muhtarlara Büyükşehir Desteği emrah

“Yerel Yönetimlerde Kadının Yeri’’ konulu 1. Kadın Muhtarlar Çalıştayı, Adana Sürmeli Otel’de yapıldı. Çalıştaya Manisa’dan da 6 kadın muhtar ve 3 kadın muhtar azası olmak üzere 9 kadın katıldı. Yunusemre Muhtarlar Derneği Başkanı ve Laleli Mahalle Muhtarı Bedriye Pehlivan, ulaşımlarının Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandığını belirterek, Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

 

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu, KA-DER Adana Şubesi, Çukurova Belediyesi ve Çukurova Üniversitesinin destekleriyle yapılan ‘Yerel Yönetimlerde Kadının Yeri’’ Kadın Muhtarlar Çalıştayı, Türkiye’nin dört bir yanından bir araya gelen 100 kadın muhtarın katılımı ile Adana Sürmeli Otelde yapıldı. Manisa’dan 6 kadın muhtar ve 3 kadın muhtar azası olmak üzere 9 kişi çalıştaya katıldı. Yunusemre Muhtarlar Derneği Başkanı ve Laleli Mahalle Muhtarı Bedriye Pehlivan, Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından ulaşımlarının sağlandığını belirterek, Başkan Cengiz Ergün’e ve heyetine teşekkür etti.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı