Irlamaz, Büyükşehir’le Küllerinden Doğuyor

MANİSA Büyükşehir Belediyesi’nin Turgutlu ilçesi Irlamaz Vadisi Rekreasyon Alanı’nda başlattığı çevre düzenleme çalışmaları çim serimi ile devam etti.

Irlamaz, Büyükşehir’le Küllerinden Doğuyor
Irlamaz, Büyükşehir’le Küllerinden Doğuyor emrah

MANİSA Büyükşehir Belediyesi’nin Turgutlu ilçesi Irlamaz Vadisi Rekreasyon Alanı’nda başlattığı çevre düzenleme çalışmaları çim serimi ile devam etti. Güvenlik açısından son derece önemli olan dere ve çevre aydınlatmaları, özel mangal yerleri, yürüyüş yolları, adrenalin parkuru, çocuk oyun grupları, spor ve dinlenme alanları ve pek çok donanımıyla tüm yaş gurubundan Turgutlu halkına hitap eden Irlamaz Rekreasyon Alanı, ilçenin gözbebeği olacak.

Vatandaşların daha rahat ve güvenli ortamlarda zaman geçirmesi için başlattığı projelerle ilçelere ferah yaşam alanları kazandıran Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesinde çevre düzenlemeleri gerçekleştirdiği Irlamaz Vadisi Rekreasyon Alanı’nda önemli çalışmalara imza attı.

Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekipleri tarafından alanda çim serimine de başlandı. İlçe halkının güvenliği için gerçekleştirilen dere ve çevre aydınlatmaları, özel mangal yerleri, yürüyüş yolları, adrenalin parkuru, çocuk oyun grupları, spor ve dinlenme alanları ve pek çok donanımıyla Turgutlu’da tüm yaş grubuna hitap edecek ve ilçenin gözbebeği olacak. 370 dönümlük arazi üzerinde yürütülen çalışmalar ile Turgutlu yeni bir yaşam alanı kazanacak.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı