Havaalanında Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralamak günümüzde artık temel ihtiyaç haline gelmiş gibi gözüküyor.

Havaalanında Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Havaalanında Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler Seobaz

Başlık : Havaalanında Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralamak günümüzde artık temel ihtiyaç haline gelmiş gibi gözüküyor. Özellikle bilmediğimiz, uzak bir şehre gidildiğinde oldukça gerekli olan araç kiralama mutlaka dikkat edilmesi ve araştırılması gereken bir husustur. Türkiye'nin tüm şehirlerinde bir çok rent a car firması bulunmakta, bir çoğu araç kiralama hizmetini gerçekten profesyonel ve kurumsal bir şekilde yaparken bir kısmı ise "merdiven altı" diye tabir edilen bir anlayış ile gerçekleştiriyor. Eğer sizde sorunsuz bir şekilde araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız bu yazımızdaki önerileri dikkate almalısınız.

 

Araç kiralama firmalarının çoğunun hava alanlarında ofisleri bulunuyor bundaki en önemli neden başka ülke veya şehirlerden gelen kişilerin bölgeye yabancı olması ve araca ihtiyacı olmasıdır. Ülkemizde bir çok hava limanı şehirden uzakta kalmaktadır bu yüzden ilk defa o şehre gelen birisi için hızlı ve kolay bir şekilde rent a car hizmeti almak oldukça önemli. Bu ihtiyacı bilen ve araç kiralama ihtiyaçlarınızı kurumsal anlamda çözmek isteyen firmaların ofislerini ziyaret edebilirsiniz. İşte size araç kiralarken aklınızda bulunması gereken altın niteliğinde tavsiyeler;

 

Araştırıp Karar Verin

Hava alanına indiğinizde bir çokrent a car firmasının olduğunu görebilirsiniz. Burada yer alan müşteri temsilcileri ile birebir görüşerek ihtiyacınız olan araç türünü, kaç gün kiralayacağınızı ve şartların neler olduğunu mutlaka sorun. Büyük hava limanlarında yer alan tüm rent a car firmaları kurumsaldır ve Hava Limanı işletmesi tarafından onaylı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir bu yüzden buradaki her hangi bir firmayı kurumsallık açısından tercih edebilirsiniz.

 

Fiyat Karşılaştırması Yapın

Bazı firmalarda aynı model araç, aynı kiralama gün sayısı ve aynı hizmet olsa da fiyat farklılıkları olabiliyor. Bu çoğu zaman firmaların elindeki araç sayısına veya fiyat politikalarına göre şekil alabiliyor o yüzden tek bir firmaya bağlı kalmadan bir kaç firmadan fiyat almanız sizin avantajınıza olacaktır.

 

Neden Hava Alanı Araç Kiralama Tercih Ediliyor

İstanbul, Ankara ve İzmir hava alanı araç kiralama hizmeti için çeşitli firmaları içerisinde barındırmakta ve müşterilerin talebine bağlı olarak hizmet sağlamaktadır. Bilindiği üzere özellikle havayolu aracılığıyla İzmir bölgesine gelen bireyler, araç kiralama konusunda araştırmalar yapmaktadır. Bu aşamada ise devreye İzmir hava alanı araç kiralama hizmetleri girmektedir. Havaalanı içerisine kurulan şubeler sayesinde artık kiralık araç alımı ve teslimatı yapmak çok daha kolay bir hal almaktadır. Bireysel ve kurumsal olmak üzere özellikle araç kiralama hizmeti yapılabilmekte ve gerekli şartların yerine getirilmesi halinde araç teslimatı yapılmaktadır.

 

Ayrıca havalimanına gelen ve özellikle İzmir’de tatil yapmak isteyen bireysel müşteriler de yine rent a car hizmetinden yararlanmak istemektedir. Araç kiralamak isteyen bireyler gerekli şartları yerine getirdikten sonra hava alanı içerisindeki şubeler ile iletişime geçebilmekte ve istediği aracı, istediği özelliklerde kiralayabilmektedir. Talep edilmesi halinde ise ek şoför, İngilizce bilen ek şoför, navigasyon, aktarım hizmetleri, park sensörü gibi detaylar da yine araç kiralama sırasında müşterilere sunulan imkanlar arasında yer alır. Ayrıca müşterilerin talep etmesi halinde farklı şubelerden alınan araçlar havalimanına, havalimanından alınan araçlar da yine farklı şubelere kolay bir şekilde teslim edilebilir.

İzmir Hava Alanı Araç Kiralama Hizmeti Veren Firmalar

www.ecar.com.tr

firstrentacar.info

http://www.arcfilo.com

www.ser-bey.com

www.mylinerentacar.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı