Gümrük Müdürlüğü’nden Büyükşehir’e ziyaret

26 Ocak Dünya Gümrük Günü dolayısıyla Manisa Gümrük Müdürü Nebi Köse, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü’nü makamında ziyaret etti.

Gümrük Müdürlüğü’nden Büyükşehir’e ziyaret
Gümrük Müdürlüğü’nden Büyükşehir’e ziyaret emrah

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Manisa Gümrük Müdürü Nebi Köse ve Gümrük personellerini 26 Ocak Dünya Gümrük Günü dolayısıyla yaptıkları ziyarette makamında konuk etti.

 

Nebi Köse, yapılan ziyareti nezaket ziyareti olduğunu belirterek, “Dünya Gümrük günü her yıl 26 Ocak tarihinde kutlanmakta. Bununla beraber de her yıl gümrük günü kutlamalarında bir tema belirleniyor.

 

Bu yılki temamız, ekonomik kalkınma için güvenli iş ortamı. Bugün nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarımızı ziyaret ediyoruz. Bugünün önemini ve amacını anlatıyoruz. Bununla birlikte de yapmış çalışmalar hakkında da bilgi veriyoruz” dedi.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne çalışmalarında başarı dileklerini iletti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Dünya Gümrük Günü’nü kutlayarak, Gümrük Müdürü Nebi Köse ve personellerine çalışmalarında başarı dileklerini iletti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı