En Modern Vakumlu Kaldırma Sistemleri

Günümüzde teknoloji sürekli olarak geliştiğinden dolayı endüstriyel firmalar ve kurumlar daha efektif ve kaliteli çözümlerle yoluna devam etmektedir.

En Modern Vakumlu Kaldırma Sistemleri
En Modern Vakumlu Kaldırma Sistemleri Admin

Günümüzde teknoloji sürekli olarak geliştiğinden dolayı endüstriyel firmalar ve kurumlar daha efektif ve kaliteli çözümlerle yoluna devam etmektedir. Özellikle insan gücünü aşmakta olan bazı hususlarda teknolojinin üretmiş olduğu kaliteli cihazlardan istifade edilmektedir. Son dönemin en popüler ürünleri arasında yer alan vakumlu kaldırma sistemleri Maan A.Ş işbirliği ile ülkemizde dünya standartlarında sunulabilmektedir. Böylece insan bedeninin kaldıramayacağı kadar ağırlıkta olan çeşitli levhaların taşınması kaldırılması mobilizasyonu raflara dizilmesi ve daha pek çok uygulamada vakumlu kaldırma sistemleri devreye girmektedir. Bu şekilde insanın beden sağlığı korunurken sektörler açısından da işgücü artışına gidilmektedir. Maan A.Ş firması ülkemize dünya standartlarında Alman teknolojisi ile üretilen AERO-LIFT vakumlu kaldırma cihazları getirmiş bulunmaktadır.

Farklı Ebatlar İçin Vakumlu Kaldırma Sistemleri

Endüstriyel tesislerin üretim aşamalarında üretimden daha sonrası için paketleme ve taşıma çözümlerinde AERO-LIFT markasının patentini taşımakta olan vakumlu kaldırma sistemleri iyi bir çözüm olacaktır. MAAN A.Ş. girişimiyle ülkemizde de artık firmalara sunulabilmektedir. Vakumlu kaldırma sistemleri özellikle metal sac levhalar için son derece uygundur. Vakumlama yardımı ile birlikte kolaylıkla kaldırılan levhalar istendiğinde 90 derece dikey veya 180 derece yatay olarak çevrilebilmektedir. Böylece sadece kaldırma değil aynı zamanda taşıma ve çevirme işlemlerinde de vakumlu kaldırma sistemleri devreye girebilmektedir. Trapez saç ve sandviç panel üretiminde de yine bu sistemlerin kaldırma gücünden istifade etmek gerekmektedir. Ayrıca sadece metal için değil ahşap ve cam gibi ağır olan levhaların taşınması ve istiflenmesinde de vakumlu kaldırma sistemlerinden yararlanılabilmektedir.

Vakumlu Kaldırma Sistemleri ve Ergonomik Tasarım

Son derece pratik bir uygulama olarak ön plana çıkmakta olan AERO-LIFT markasını taşıyan vakumlu kaldırma sistemleri ergonomik bir yapıya da sahiptir. Böylece güç kaynağından bağımsız olarak çalışabilen vakumlu kaldırma sistemleri firmalar için adeta can suyu hükmüne geçmiştir. Kullanım kolaylığı ile birlikte vakumlu kaldırma sistemleri ekstra güç gerektirmeden en ağır yüklerin dahi kaldırılmasına olanak tanımaktadır. Bütün sistemlerde EN 13155 güvenlik yönetmeliğine uygun tedbirler de alınmaktadır. Cihazlar tamamen teknoloji tabanlı olan bir yazılımla birlikte çalıştığından dolayı zaman içerisinde güncelleme alabilmektedir. Kaliteli vakumlu kaldırma sistemleri MAAN A.Ş. güvencesiyle satın alınabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı