Dünya Standartlarında Personel Taşımacılığı

Dünyanın en büyük mega kentlerinden birisi olan İstanbul pek çok sorunu da bünyesinde taşımaktadır.

Dünya Standartlarında Personel Taşımacılığı
Dünya Standartlarında Personel Taşımacılığı Admin

Dünya Standartlarında Personel Taşımacılığı

Dünyanın en büyük mega kentlerinden birisi olan İstanbul pek çok sorunu da bünyesinde taşımaktadır. Bu sorunlar arasında yer alan trafik problemi oldukça ciddi boyutlardadır. Elibol Turizm firması oldukça modern uygulamalarla personel taşımacılığı yapmaktadır. Pek çok kurum ve işletme için İstanbul'da personel taşımacılığı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Gerek personelin işe getirilmesinde gerekse iş çıkışında evlerine gönderilmesinde zaman kaybı yaşanmaması gerekmektedir. Bu noktada alternatif uygulamalar ve otomasyon sistemlerinin Entegre edilmiş olduğu Elibol firması zamanında personel taşımacılığı uygulamaları ile beraber firmalara işletmelere kamu kurum ve kuruluşlarına kaliteli çözümler sunmaktadır.

Donanımlı ve Bakımlı Personel Servisi

Personel taşımacılığında en çok dikkat edilmesi gereken meseleler araçların bakımıdır. Elibol Turizm bütün araçlarını periyodik olarak bakıma almaktadır. Araçların tamamı periyodik bakıma girmesine rağmen oldukça sık bir şekilde teknik bakımdan da geçmektedir. Ayrıca araçlardaki bütün resmi evraklar tamam olduğu için herhangi bir şekilde trafik kontrol sorunu yaşanmamaktadır. Personel servisi hizmetlerinde Elibol Turizm İSO standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktadır. İSO standartları kapsamında belirlenmiş olan bütün sertifika ve belgeler firmanın bünyesinde bulunmaktadır. Bununla yetinmeyen firma hizmet çıtasını daha da yükseltebilmek için ohsas sertifika belgelerine ve Türk Standart Enstitüsü tarafından verilmiş olan kalite uygulamalarına da sahiptir. Bu şekilde İstanbul'da servis taşımacılığında bir marka değeri olarak ön plana çıkmakta olan Elibol Turizm firması her gün binlerce personeli taşımaktadır.

Sorunsuz Servis Taşımacılığı

İstanbul trafiğinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde servis taşımacılığı gerçekleştirebilmek büyük bir tecrübe istemektedir. Sektörde uzun zamandır faaliyette bulunmakta olan Elibol Turizm sadece personel taşımacılığında değil aynı zamanda okul ve öğrenci taşımacılığında da güvenilir uygulamaların adresi olmaktadır. Servis taşımacılığının baş aktörü konumunda bulunan firma öğrencilerin ve personellerin güvenliğini her şeyden önce görmektedir. Bu sebeple servis araçlarında yer alan bütün sürücüler ileri sürüş eğitimlerinden geçerek güvenli sürüş tekniklerini de öğrenmektedirler. Ayrıca firmanın uygulamaları arasında VIP transfer gibi turizm firmalarının talep etmiş olduğu kaliteli çözümler de yer almaktadır. Tüm uygulamalarında modern standartları yerine getiren Elibol Turizm oldukça ekonomik fiyatlarla İstanbul halkına hizmet sunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı