Cumhuriyetimiz 94 Yaşında

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk ve Milli Egemenlik Anıtına çelenk sunulmasıyla başladı.

Cumhuriyetimiz 94 Yaşında
Cumhuriyetimiz 94 Yaşında emrah

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk ve Milli Egemenlik Anıtına çelenk sunulmasıyla başladı. Törene Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de katıldı. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 94’üncü yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk ve Milli Egemenlik anıtına çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Programa, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Manisa Birinci Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Güven Dere, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve Danışmanları, MHP Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, askeri erkan, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Programda, Manisa Valiliği ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı çelenkleri Atatürk ve Milli Egemenlik Anıtı’na sunuldu. Cumhuriyet Bayramı’nın 94’üncü yıl dönümü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son buldu.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı