Büyükşehir'den Yuntdağı'na İki Önemli Hizmet

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Yuntdağ Bölgesine hizmet verecek olan İtfaiye Müfrezesi ve Gasilhane'de incelemelerde bulundu.

Büyükşehir'den Yuntdağı'na İki Önemli Hizmet
Büyükşehir'den Yuntdağı'na İki Önemli Hizmet emrah

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Yuntdağ Bölgesine hizmet verecek olan İtfaiye Müfrezesi ve Gasilhane'de incelemelerde bulundu. İlk olarak Osmancalı Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Ergün, daha sonra hizmete başlayan İtfaiye Müfrezesi ile çalışmalarında sona gelinen gasilhanede incelemeler yaptı. vatandaşlara en iyi hizmeti ulaştırmanın çabası içerisinde olduklarını belirten Başkan Ergün, "Bu doğrultuda çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz" dedi.

Yuntdağ bölgesine gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Osmancalı Mahallesi'ne giden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Mahalle Muhtarı Bekir Akdeniz ve mahalle sakinleri tarafından karşılandı. Mahalle meydanında Muhtar Bekir Akdeniz'in pilav hayrına katılan Başkan Ergün'e MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Genel Sekreter Yardımcıları Yılmaz Gençoğlu ve Mustafa Genç, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Başkan Danışmanları, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü'nde görevli Daire Başkanları, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban, MHP Yunusemre ve Şehzadeler İlçe Başkanları ile mahalle muhtarları eşlik etti.

Vatandaşlarla bir araya gelerek onlarla sohbet eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, çocuklara kırtasiye seti, mahalleli kadınlara ise şal hediye etti. Başkan Ergün, Osmancalı Mahallesi'nin ardından Yuntdağ Bölgesine hizmet verecek olan İtfaiye Müfrezesi ve Gasilhanede incelemelerde bulundu. 7/24 Görev Başında İlk olarak İtfaiye Müfrezesinde incelmelerde bulunan Başkan Ergün, İtfaiye Daire Başkanı Ali Gül'den çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nın 7/24 vatandaşın hizmetinde olduğunu belirten Başkan Ergün, "Ekiplerimiz bölgede yaşanabilecek herhangi bir olumsuzlukta anında müdahale edebilmekte. Halkımızın can ve mal güvenliği için önemli bir görev üstlenen itfaiyemizin daha güçlü olması için mevcut imkânlarımızla birlikte bundan sonra da en iyisini yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Osmancalı'da Gasilhane Hizmete Hazırlanıyor İnşaat çalışmaları devam eden Gasilhanede de incelemelerde bulunan Başkan Ergün, çalışmalar hakkında Mezarlıklar Daire Başkanı Serpil Çakır'dan bilgiler aldı. Vatandaşların iyi günlerinde olduğu gibi, kötü günlerinde de yanlarında olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Ergün, "Bu anlamda Yuntdağ bölgesinde ikamet eden vatandaşlarımızın cenaze işlemlerini daha rahat yapabilmeleri amacıyla Osmancalı Mahallesi'nde yapımına başladığımız gasilhane binasında çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Kısa süre içerisinde çalışmaları tamamlayıp gasilhanemizi vatandaşlarımızın hizmetine sokmayı planlıyoruz" dedi.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı