Büyükşehir’den Yol Mesaisi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı, il genelinde asfalt bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Büyükşehir’den Yol Mesaisi
Büyükşehir’den Yol Mesaisi emrah

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı, il genelinde asfalt bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler Celal Bayar Üniversitesi Öğrencilerinin de yoğun olarak kullandığı, Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nun yanında bulunan yolda ve Atatürk Spor Salonunun önünde bulunan alanda bakım gerçekleştirdi.

İl genelinde vatandaşların ulaşımlarını daha iti şartlarda sağlaması amacıyla asfalt çalışmaları gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, bozulan yolların da bakım ve onarımını gerçekleştiriyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı, çalışmalar kapsamında Celal Bayar Üniversitesi Öğrencilerinin de yoğun olarak kullandığı, Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nun yanında bulunan yolda ve Atatürk Spor Salonunun önünde bulunan alanda bakım gerçekleştirdi.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, çalışmalardan önce kötü durumda bulunan yolda, ekiplerin müdahalesi ile sorunların ortadan kaldırıldığını söyledi.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı