Büyükşehir’den Çiçekli ve Sindel’de Karla Mücadele

Manisa Büyükşehir Belediyesine bağlı karla mücadele ekipleri, Gördes’in yüksek rakımlı bölgelerini etkileyen kar yağışının ardından yol açma ve tuzlama çalışması başlattı. Çiçekli ile Sindel Mahalleleri arasında yol açma ve tuzlama çalışması gerçekleştiren ekipler, Kalemoğlu, Çiçekli Mahalleleri arasında ise tuzlama çalışması yürüttü.

Büyükşehir’den Çiçekli ve Sindel’de Karla Mücadele
Büyükşehir’den Çiçekli ve Sindel’de Karla Mücadele emrah

Manisa’nın Gördes ilçesinde yüksek rakımlı bölgelerde etkili olan kar yağışı, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı karla mücadele ekiplerini alarma geçirdi.

 

Vatandaşların kar yağışından olumsuz etkilenmemesi adına harekete geçen ekipler, ilçede Çiçekli ile Sindel Mahalleleri arasında yol açma ve tuzlama çalışması gerçekleştirdi.

 

Ekipler ayrıca Kalemoğlu, Çiçekli Mahalleleri arasında ise tuzlama çalışması yürüttü. Büyükşehir Belediyesi’nin karla mücadele ekiplerinin büyük bir özveri ile görevlerini yerine getirdiğini dile getiren Manisa Büyükşehir Belediyesi Gördes Koordinatörü Alp Safa Gökkaya, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla vatandaşlarımızın yağıştan dolayı herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için ekiplerimiz büyük çaba sarf etti” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı