Büyükşehir Ulaşımda Da Yüzde Yüz Çevreci

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 2018 yılında hizmete sunacağı ve toplu ulaşımda kullanılacak olan yüzde yüz elektrikli otobüsler için ilgili firma yetkilisi ile sözleşme imzaladı.

Büyükşehir Ulaşımda Da Yüzde Yüz Çevreci
Büyükşehir Ulaşımda Da Yüzde Yüz Çevreci emrah

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 2018 yılında hizmete sunacağı ve toplu ulaşımda kullanılacak olan yüzde yüz elektrikli otobüsler için ilgili firma yetkilisi ile sözleşme imzaladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi, çevreye duyarlı yatırımları ve projeleri ile adından söz ettirmeye devam ederken, yaptığı hizmet yatırımlarını da geleceğe taşımaya devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin en büyük kamu yatırımı olan Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi’nin ardından bir büyük çevre yatırımına daha imza atıyor.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 2018 yılında Manisa’nın toplu ulaşımında hizmete sunacağı tasarruflu, çevreci yüzde yüz elektrikli otobüsler için ilgili firma yetkilileri ile sözleşme imzaladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı UKOME Toplantı Salonu’nda yapılan imza töreni sonrasında Başkan Ergün, firma yetkililerinden elektrikli otobüslerin iç ve dış tasarımı, yolcu sayıları hakkında brifing aldı.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı