Büyükşehir Gördesli Muhtarlarla Temaslarını Sürdürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanlığı, Gördes’e bağlı 5 mahalleye ziyarette bulundu.

Büyükşehir Gördesli Muhtarlarla Temaslarını Sürdürüyor
Büyükşehir Gördesli Muhtarlarla Temaslarını Sürdürüyor emrah

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanlığı, Gördes’e bağlı 5 mahalleye ziyarette bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün ilçede yürüttüğü çalışmaları yerinde inceleyen Muhtarlıklar Daire Başkanlığı ekipleri, Mahalle Muhtarları ve vatandaşlarla da sohbet etme imkanı buldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanlığı’nın il genelinde gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri devam ediyor.

Mahalleleri ziyaret ederek eksiklikleri tespit eden ve ilgili dairelere ileten Muhtarlıklar Daire Başkanlığı ekipleri, Gördes’e bağlı mahallelere ziyarette bulundu. Gördes’e bağlı Köseler, Dargıl, Beğenler, Balıklı ve Karayağcı mahallelerini ziyaret eden ekipler, Mahalle Muhtarları ve vatandaşlarla temaslarda bulundu.

Daire Başkanlığı ekipleri ayrıca Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün mahallelerde yürüttüğü ve tamamladığı çalışmaları da yerinde inceleme fırsatı buldu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde Manisalılara en iyi hizmeti sunmanın çabası içerisinde olduklarını belirten Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, “Bu doğrultuda ara vermeden mahallelerimizi ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceliyoruz, eksiklikleri tespit ediyoruz ve bu eksiklikleri ilgili dairelere aktararak çözüme kavuşturulmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti gözlemlemek bizleri oldukça mutlu ediyor” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı