Baştuğ ailesinin acı günü

Manisa eski İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Baştuğ’un babası Yusuf Baştuğ, bir süredir devam eden rahatsızlığına bağlı olarak hayatını kaybetti.

Baştuğ ailesinin acı günü
Baştuğ ailesinin acı günü emrah

Manisa eski İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Baştuğ’un babası Yusuf Baştuğ, bir süredir devam eden rahatsızlığına bağlı olarak hayatını kaybetti. Ahmetli ilçesi Ulucami’nde düzenlenen cenaze törenine Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü katıldı. Manisa eski İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Baştuğ’un 85 yaşındaki babası Yusuf Baştuğ, bir süredir devam eden rahatsızlığı nedeniyle hayata gözlerini kapattı.

 

Yusuf Baştuğ için Ahmetli ilçesi Ulucami’de cenaze namazı düzenlendi. Mehmet Baştuğ, cenaze namazı öncesinde cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Cenaze törenine Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Mehmet Baştuğ’un ve Baştuğ ailesinin dostları ile akrabaları katıldı. Ulucami’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında Yusuf Baştuğ aile kabristanlığına defnedildi.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı