Bakan Soylu Kılıçdaroğlunu Yerden Yere Vurdu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kılıçdaroğlu’nun “Seni asmayacağım, rezil edeceğim” sözlerine sert tepki gösterdi. Soylu, “Kılıçdaroğlu, senin aklın gibi ipin de çürüktür, sen onu da beceremezsin. Kılıçdaroğlu, sana açık açık söylüyorum sen bittin” dedi.

Bakan Soylu Kılıçdaroğlunu Yerden Yere Vurdu
Bakan Soylu Kılıçdaroğlunu Yerden Yere Vurdu emrah

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Ortahisar İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin dışarıda insanlığın ve ümmetin derdiyle içeride de bir müfterinin hezeyanları ve iftiralarıyla uğraştığını söyledi. Türkiye’de siyasi istikrara ve milletin hukukuna karşı nerede bir saldırı olsa o ihanetin içerisinde ya da savunmasında Kılıçdaroğlu’nu gördüklerini belirten Soylu, “Vekilleri terörist cenazesindeyken, kendisi terörist de olsa ‘Niye vuruyorsun’ diye savunma yapan, girdiği her seçimde milletten tokat yiyen bu zat belli ki akıllanmamış” ifadesini kullandı.

 

''AK DEDİKLERİNE ERTESİ GÜN KARA DİYORLAR''

 

“Bu siyasi düzenbaz dün ak dediğine ertesi gün kara diyen adam, iki haftadır eline tutuşturulmuş paçavralarla şov yapıyordu” diyen Bakan Soylu, bunun yalan ve iftiralardan oluştuğunu vurgulayarak, şöyle devam etti: “(Açıklayacağım, büyük kıyamet kopacak rezil olacaklar) dedi. Burada söylüyorum, kendisi rezil oldu. Konu mahkemeye intikal etti. Sonra hızını alamadı kurumları, hepimizi, A Haber’i asmakla tehdit etti. Önceki gün de şahsıma yönelik bir laf etmiş.

 

''KILIÇDAROĞLU DAHA BİTMEDİ GÖZLERİNDEN ÖPERİM''

 

Demiş ki ‘Seni asmayacağım da rezil edeceğim, bütün kirli çamaşırlarını ortaya çıkaracağım’. Kılıçdaroğlu, senin aklın gibi ipin de çürüktür, sen onu da beceremezsin. Kılıçdaroğlu, sana açık açık söylüyorum sen bittin.” Bakan Soylu, Kılıçdaroğlu’na yönelik eleştirilerini sürdürerek, “Kılıçdaroğlu, daha bitmedi, gözlerinden öperim Kılıçdaroğlu... ” diye konuştu.

YENİ ŞAFAK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı