Bahçeli:Bu Nasıl Bir Skandaldır

MHP lideri Bahçeli, 2 Kasım’da Şemdinli’de öldürülen PKK’lı teröristlerde ABD menşeli silahlar çıkmasına “Bu ne yüzsüzlüktür! Bu nasıl bir skandaldır” sözleriyle tepki gösterdi. Partisinin grup toplantısında konuşan Bahçeli, “ABD, Türkiye düşmanlarıyla al gülüm ver gülüm içindedir ve çöplüğe doğru gitmektedir” dedi.

Bahçeli:Bu Nasıl Bir Skandaldır
Bahçeli:Bu Nasıl Bir Skandaldır emrah

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis grubunda yaptığı konuşmada terör kuşağına Türkiye’nin müsaade etmeyeceğini vurgulayarak ABD’ye “Kılıçarslan’ın torunlarının hala hayatta” olduğu mesajını verdi. Bahçeli, özetle şunları söyledi:

KALEMİMİZİ KIRAMAYACAKLAR

Hiç kimse kem küm etmesin. Türkiye şu anda hedef ülkedir. Siyasi operasyonlar; döviz, faiz ve borsa oyunları, terör eylemleri, darbe teşebbüsleri, karalama ve itibarsızlaştırma hamleleri peş peşe, birbirine eklemlenerek ortaya çıkmaktadır. Kalemizi düşüremeyecekler, kalemimizi kıramayacaklar. Dövene elsiz durmayacağız. Sövene dilsiz kalmayacağız. Vurana tepkisiz olmayacağız.

ELLERİ KIRILMALI KAFALARI EZİLMELİ

(Ortaklar saldırısı) Mehmetlerimiz fani bedenlerini feda etmişlerdir. Şehit ve gazilerimizin hatıraları milli haysiyetimize, milli şerefimize emanettir. Emanete leke sürdürülmeyecektir. Leke sürmeye kalkanların da elleri kırılmalı, kafaları ezilmelidir. (Gazilere Ankara’da yapılan saldırı) Burunlarından fitil fitil gelesiye kadar yaşayıp görmelerini tez elden bekliyorum. Bu iğrenç mahluklar doğduklarına pişman edilmeli, ağır ve acımasız bir şekilde cezalandırılmalıdır.

LİDER KADROSUNUN SONU YAKINDIR

(Terörle mücadele) Kandil’de fotoğraf verip AKP-MHP faşizminden bahseden lider kadrosunun da sonu yakındır, aksini düşünmek akıl ve ahlak iflasıdır. Bu vatanının aşını yiyip, suyunu içen; sonra da dönüp ihanet eden, vatan evlatlarına kast eden azılı katiller, öyle ya da böyle helal kurşunu da mutlaka yiyeceklerdir.

KILIÇARSLAN'IN TORUNLARI HAYATTA

Ya bir olacağız, ya da birer birer yerimizden yurdumuzdan yuvamızdan olacağız. Bir yanda Türk milleti, diğer yanda yedi düvel, yani karşımızdaki seçenek ikidir. Terörizm yanı başımızda devletleşir, ihanet koridoru Akdeniz’e ulaşırsa Ankara’nın kuşatması tamamlanmış olacaktır. Türk milletine tehdit sökmez, tuzak işlemez. Şayet birileri yeniden haçlı seferi dalgası yaratmak istiyorsa, unutmasınlar ki Kılıçarslan’ın torunları hala hayattadır.

ABD’ye silah hatırlatması ABD’nin terörizmden şikâyet ederken, menhus ve müessir saldırılardan dert yanarken durumunu gözden geçirmesinin zorunluluk olduğunu düşünüyoruz. Hakkari Şemdinli’de, sınırın sıfır noktasında vatan evlatlarımızı şehit eden canilerin kullandığı silahların ABD menşeli çıkmasını nasıl izah edecektir? ABD’nin terörizmden canı yanıyorsa, sormazlar mı, koltuğa kurulunca hacıyım hocayım diye böbürlenen, ama soyununca koltuğunun altından haç çıkan, haçlı boyası akan FETÖ’cüler ne arıyor, ne geziyor Pensilvanya’da? Bu ne yüzsüzlüktür?

YENİ ŞAFAK

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı