Bahçeli Kula’da Çay Molası Verdi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli, Turgutlu, Alaşehir ve Selendi belediyelerinin kazandırdığı hizmetlerin toplu açılış törenleri için Manisa’ya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte Selendi’deki toplu açılış töreninin ardından Kula ilçesinde çay molası verdi.

Bahçeli Kula’da Çay Molası Verdi
Bahçeli Kula’da Çay Molası Verdi Admin

Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli, Turgutlu, Alaşehir ve Selendi belediyelerinin kazandırdığı hizmetlerin toplu açılış törenleri için Manisa’ya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte Selendi’deki toplu açılış töreninin ardından Kula ilçesinde çay molası verdi. Genel Başkan Bahçeli, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun tarafından çiçekle karşılandı.

Toplu açılış ve temel atma törenleri için Manisa’ya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Selendi ilçesindeki toplu açılış töreninin ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte Kula ilçesinde çay molası verdi. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve parti teşkilatı tarafından çiçekle karşılanan Genel Başkan Bahçeli, Kulalı vatandaşlarla selamlaştı. Kısa süreli molada Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Kula’da yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Tarihi Kula Evlerinin restorasyonu ile ilgili Manisa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte önemli çalışmalar yaptıklarını anlatan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Genel Başkan Bahçeli’yi tekrar Manisa’da ağırlamaktan mutlu olduklarını ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı