Aybüke Öğretmen Unutulmadı

Geçtiğimiz sene bölücü terör örgütü PKK tarafından hain bir şekilde şehit edilen genç öğretmen Şenay Aybüke Yalçın okulların açılmasıyla birlikte buruk bir şekilde anıldı.

Aybüke Öğretmen Unutulmadı
Aybüke Öğretmen Unutulmadı Admin

Geçtiğimiz sene bölücü terör örgütü PKK tarafından hain bir şekilde şehit edilen genç öğretmen Şenay Aybüke Yalçın okulların açılmasıyla birlikte buruk bir şekilde anıldı. Şehit olmadan önce görev yaptığı Batman'ın Kozluk ilçesindeki okuluna kendi adı verilen şehit öğretmenin öğrencileri öğretmenlerini özlemle yad ettiler.

Aybüke öğretmenin sevdiği mağusa türküsü ile yad eden öğrenciler öğretmenlerinin çok sıcakkanlı ve sevecen birisi olduğundan bahsettiler.

22 Yaşındaydı

Genç öğretmen henüz üniversiteden yeni mezun olmuş ve göreve başlamıştı. Daha 22 yaşında olan genç öğretmen işini çok seviyor mesai dışında dahi öğrencilerini düşünmekten kendisini alamıyordu.

Aybüke öğretmenin meslektaşları da Aybüke öğretmenden özlemle bahsettiler. Aralarına yeni katılmış olmasına rağmen son derece samimi ve içten birisi olduğunu ifade eden meslektaşları kısa sürede kendisine ısındıklarını da dile getirdiler.

Öğretmenler gününü Aybüke öğretmene hediye edeceklerini aktaran meslektaşları bu kapsamda sevdiği türküler ile bir program düzenleyeceklerini ifade ettiler. Her ne kadar ebedi yolculuğuna çıkmış olsa da öğrencileri ve sevenleri tarafından Aybüke Öğretmen her zaman hatırlanmaya devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı