Alaşehir Mezarlıkları Yenileniyor

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı, Alaşehir ilçesinde mezarlıkların yenilenmesi, çevre duvarlarının yapımı ve gasilhane yenilemesi için temaslarda bulundu.

Alaşehir Mezarlıkları Yenileniyor
Alaşehir Mezarlıkları Yenileniyor emrah

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı Mezarlıklar Bakım Onarım Şube Müdürü Gökhan Oğuz Kaya, Manisa Büyükşehir Belediyesi Alaşehir Koordinasyon İşleri Müdürü Hüseyin Güner ile birlikte Alaşehir ilçesindeki gasilhane ve mahalle mezarlıklarında incelemelerde bulundu.

 

İncelemelerde gasilhanedeki eksikler tespit edildi. Daha sonra Alaşehir Serinyayla Mezarlığı’na geçildi. Mezarlığın 400 metre uzunluğundaki başlayan duvar yenileme çalışmasını inceleyen Büyükşehir ekibi, Tepeköy Mahallesi mezarlık sınırlarını da belirledi ve gömü alanı genişletilmesiyle ilgili çalışma yapıldı.

 

Ardından Alaşehir Türkmenköy Mahalle Mezarlığı da, genişletme çalışması için yerinde incelendi buraya da tesviye çalışmasının yapılacağı belirtildi. Çalışma için Kula’daki bakım onarım ekibi, Sarıgöl’deki bakım onarım ekibi ve Alaşehir ekibinin ortak çalışacağı ve çalışmanın hızlı bir şekilde tamamlanacağı kaydedildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı