Ahmetlili Kadınlar, Haydi Manisa'ya Dedi

MANİSA Büyükşehir Belediyesi’nin kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık yaparak uygulamaya koyduğu ve başarı ile sürdürdüğü Haydi Kadınlar Manisa’ya projesinin konuğu Ahmetli oldu.

Ahmetlili Kadınlar, Haydi Manisa'ya Dedi
Ahmetlili Kadınlar, Haydi Manisa'ya Dedi emrah

MANİSA Büyükşehir Belediyesi’nin kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık yaparak uygulamaya koyduğu ve başarı ile sürdürdüğü Haydi Kadınlar Manisa’ya projesinin konuğu Ahmetli oldu. Ahmetli ilçesi Gökkaya Mahallesi kadınları, rehber eşliğinde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan eserlerin yanı sıra tarihi destinasyonları da ziyaret etti. Haydi Kadınlar Manisa’ya projesinin konuğu Ahmetli ilçesi Gökkaya Mahallesi kadınları oldu.

Rehber eşliğinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından şehre kazandırılan Atatürk Kent Parkı, Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu, Atatürk Gençlik Merkezini ziyaret eden kadınlar, tarihi camiileri de gezdi. Öğle yemeğinde Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin konuğu olan Gökkaya sakinleri, kendilerine yönelik olarak düzenlenen program dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Başkan Ergün’e Teşekkürler Kendilerine tahsis edilen araçla Gökkaya’dan Manisa’ya geldiklerini ve burada Başkan Ergün tarafından şehre kazandırılan yerleri ziyaret ettiklerini belirten Mübeccel Şenol, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün bizim ve çocuklarımız için yaptığı çalışmalar takdire şayan. Kendisine bu gezi için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. Geziye katılan Hatice Öztürk de, “Kadınların günlük ev işlerinden bir parça uzaklaşıp, sosyal alanlarda vakit geçirmesi için düzenlenen bu gezi bizi oldukça mutlu etti. Cengiz Ergün Başkanımıza çok teşekkürler” diye konuştu.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı