Ahmetli’deki Yatırımlar, Vatandaşları Mutlu Etti

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, Ahmetli ilçesinde Bahçecik, Hacıköseli ve Karaköy Mahallerini ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ hizmetlerini inceleyen Arslan, muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi ve istişarelerde bulundu.

Ahmetli’deki Yatırımlar, Vatandaşları Mutlu Etti
Ahmetli’deki Yatırımlar, Vatandaşları Mutlu Etti emrah

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, Ahmetli ilçesinde Bahçecik, Hacıköseli ve Karaköy Mahallerini ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ hizmetlerini inceleyen Arslan, muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi ve istişarelerde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla, il genelindeki yatırım ve projeleri inceleyen ve buradaki vatandaşlarla görüşüp fikir ve önerilerini ilgili dairelere aktaran Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Ahmetli ilçesi Bahçecik, Hacıköseli ve Karaköy Mahallelerine ziyarette bulundu.

Arslan’a, Ahmetli Koordinasyon İşleri Müdürü Orçun Abalı da eşlik etti. İçme suyu, kanalizasyon gibi altyapı yatırımlarının yanı sıra; kilit parke, asfalt, ulaşım, mezarlık bakım ve onarımları gibi temel hizmet ihtiyaçlarının gerçek anlamda Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ aracılığıyla gerçekleştiğini belirten mahalle sakinleri, yapılan çalışmalar dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Muhtar ve vatandaş buluşmalarına devam edeceklerini belirten Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, “İl genelinde yapılan yatırımları yerinde incelemek ve vatandaşlarımızla bir araya gelmek için ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Yapılan yatırım ve projeler dolayısıyla vatandaşlarımız mutlu. Yıllardır görmedikleri hizmetleri, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ aracılığıyla aldıklarını dile getiriyorlar. Bu ifadeleri duymak bizleri mutlu ediyor ve daha fazlasını yapmak için şevklendiriyor. Başkanımız Cengiz Ergün’ün belediyecilik vizyonu ile şehrimizi bulunduğu yerden çok daha ileriye taşıyacağız” diye konuştu.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı