ONLİNE ALIŞVERİŞİN YENİ YÖNTEMİ: ASTROPAY

ONLİNE ALIŞVERİŞİN YENİ YÖNTEMİ: ASTROPAY
ONLİNE ALIŞVERİŞİN YENİ YÖNTEMİ: ASTROPAY Admin

İnternet üzerinden çok daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde alışveriş yapılmasını sağlayan Astropay Kart, ön ödemeli sanal kartlar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Özellikle kredi kartlarının sahip oldukları güvenlik sorunlarından dolayı tercih edilen Astropay, birçok açıdan da oldukça yüksek kaliteli bir hizmet anlayışı vaat etmektedir. Kredi kartlarıyla kıyaslanması durumunda çok daha yüksek güvenlikli bir yapı ile birlikte kişisel verilere sahip olmaması ve pratik bir kullanım sunması da öne çıkan özellikleri arasındadır.

Astropay Alımına Dair

Çeşitli internet siteleri üzerinden ödemeli olarak alınan Astropay kartların işlevleri oldukça basit bir şekilde kuruludur. Farklı tutarlara sahip olan kartlar içinde dolar kuruna ait bakiyeler bulunmaktadır. Aynı anda tek bir kart alınabildiği gibi çok daha fazla kartın alınması söz konusudur. Kişinin üstüne bir alım yapmamasından dolayı da kim tarafından alındığı veya kullanıldığının bir önemi yoktur. Aynı zamanda kişisel veri depolaması da yapmamaktadır. Böylelikle tek bir pin kodu ile işlem göre kartın ele geçirilmesi halinde dahi önemli bilgilerin alınması imkân dahilinde değildir. Aynı zamanda kart içinde bulunan bakiyenin kullanımı da farklı şekillerde olabilmektedir. Bakiyenin tamamen bitirilmesi durumunda ise kart kullanımını sağlayan pin kodu iptal edilmektedir. Kredi kartlarında olduğu gibi herhangi bir başvuru yapılmadan kartın iptal edilmesi de güvenlik açısından sağlanan hizmetler kapsamında yer almaktadır. Astropay al işlemi yapılarak yeni bir kartın alınması mümkün olmakla birlikte aynı pin kodunun farklı kartlarda kullanılabilmesi sistem açısından imkansızdır. 

Astropay Püf Noktaları

Son derece basit olmasına karşın sistemli bir işleyişe sahip olan ön ödemeli sanal kart ile çeşitli internet siteleri üzerinden online alışveriş sağlanmaktadır. Astropay ile yapılan alışverişlerin takip edilmemesi de büyük öneme sahiptir. Ayrıca kart içindeki bakiyenin günlük kura göre çevrilmesiyle nakit olarak banka hesabına aktarılma işlemi de bayilik veren sitelerde mümkündür. Ancak bu tarz işlemlerin yapılmasında farklı hususlar öne çıkabilmektedir. Bundan dolayı kaliteli ve güvenilir internet sitelerinin bu işlemlerde kullanılması önerilmektedir. Böylelikle dolandırıcılık gibi olayların yaşanma ihtimali de çok düşük seviyelere çekilebilmektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı