Ayran'a Zehir Koydu Ailesini Katletti

Pakistanlı bir kadın, zorla evlendirildiği kişiye yöresel ve lassi adı verilen ayrana zehir karıştırarak ikram etti. Lassiden içen 27 kişinin 13'ü hayatını kaybetti.

Ayran'a Zehir Koydu Ailesini Katletti
Ayran'a Zehir Koydu Ailesini Katletti emrah

Pakistanlı bir kadın, zorla evlendirildiği kişiye zehirli ayran ikram ederek düzenlediği cinayet sonucunda 13 kişinin ölümüne neden oldu Kocasının sütü içmeyi geri çevirmesi üzerine, kadının lassi denilen şekerli ayranın içine zehir karıştırdığı, çocukların da olduğu 27 kişinin bu içecekten zehirlendiği, 13 kişinin hayatını kaybettiği, 14'ünün ise hastaneye kaldırıldığı açıklandı.

 

Akrabalarının da katili oldu Daily Telegraph'ın haberine göre, yaklaşık 2 ay kadar önce, ailesi tarafından zorla evlendirilen Asiya Bibi, eşi Amjad'a ve ailesine süt ikram etti, ancak kocası içmek istemedi, daha sonra lassi denilen ayran benzeri içeceğe zehir karıştırdı, kocası ve 12 akrabası yaşamını yitirdi.

 

Polis memuru, Eylül ayında görücü usulü evlendirilen Asiya Bibi'nin, cinayet suçuyla tutuklandığını ve cinayete dahil oldukları iddiasıyla Bibi'nin sevgilisi ve sevgilisinin teyzesinin de gözaltına alındıklarını söyledi.

YENİ ŞAFAK

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı